لوگوی وب سایت گل شاخه

سوال دارید؟

09129546296

آدرس ما

تهران ، اندیشه

گل مناسب خواستگاری

دسته بندی پروژه ها

تهران - شهرک اندیشه

info@golshakheh.com

۰۹۱۲۹۵۴۶۲۹۶

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 18

گل مناسب خواستگاری
465
2023-12-21
صادق علیجانی

گل مناسب خواستگاری: یکی از مهم ترین مراسم های زندگی هر فردی میتواند مراسم خاستگاری باشد که برای این مراسم شما نیازمند یک دسته گل هستید برای تهیه ی این دسته گل ها باید دقت زیادی داشته باشید زیرا هر گل و رنگی میتواند معنای خاصی داشته باشد. اما یکی از بهترین و پر استفاده ترین گل های شاخه بریده که در مراسمات خاستگاری استفاده می شود انوع گل های زر است مانند: گل رز ایرانی، گل رز هلندی، گل رز مینیاتوری و… جالب است بدانید که گل های رز نشان دهنده ی علاقه و اشتیاق باشد و برای مراسم خاستگاری بسیار مناسب است.

خرید گل خواستگاری

گل مناسب خواستگاری

در زمان خرید گل مناسب خواستگاری باید به نکات مختلفی توجه کنید برای مثال: به سلیقه ی طرف مقابلتان یا رنگ مورد علاقه ی او توجه داشته باشید البته این در صورتی است که قبل از مراسم خاستگاری شما طرف مقابلتان آشنایی مختصری داشته باشید اما اگر آشنایی وجود نداشت میتوانید از عکس هایی که برایتان قرار داده ایم ایده بگیرید. یکی دیگه از نکاتی که در زمان خرید گل خاستگاری باید به آن توجه داشته باشید این است که از گل های تازه و سر زنده استفاده کنید.

گل مناسب خواستگاری

 

گل رز هلندی

یکی از بهترین انتخاب های شما برای گل مناسب خواستگاری میتواند گل رز هلندی باشد که دارای تنوع رنگی بسیار زیادی است و شما میتوانید با این گل زیبا دسته گل ها یا باکس های گل زیبا درست کنید. در ادامه دسته گل زیبایی با این گل برایتان قرار خواهیم داد که میتوانید از آن ایده بگیرید.

 بهترین گل خواستگاری

 

گل رز مینیاتوری

گل مناسب خواستگاری دیگری که میتوانید استفاده کنید و بسیار نیز پر استفاده می باشد گل رزمینیاتوری است که دارای ترکیب رنگ های زیبایی مانند: قرمز، زرد، نارنجی، سفید و…. می باشد شما میتوانید گل رز مینیاتوری را با دیگر گل ها نیز ترکیب کنید.

 معنی گل های خواستگاری

پیشنهاد ما: بهترین گل شب یلدا

 

برای خاستگاری دسته گل بهتر است یا سبد گل

در ابتدا باید بگوییم که دسته گل میتواند حالت صمیمانه تری داشته باشد و سبد گل های خاستگاری حالت رسمی تری دارند حال شما با توجه به سلیقه و جو مراسم خود میتوانید از انواع سبد های گل یا دسته گل های مختلف استفاده کنید.

 

برای خواستگاری چه گلی ببریم

 

کلام آخر

در این مقاله از سایت گل شاخه ما سعی کردیم چند نمونه از بهترین گل مناسب خواستگاری را به شما عزیران معرفی کنیم و همچنین نکاتی که در هنگام خرید گل باید به آن توجه کنید را به شما توضیح دهیم. به شما پیشنهاد میکنیم که در انتخاب گل خاستگاری از رنگ های روشن و ملایم استفاده کنید برای مثال از گل های رز سفید که نشانه ی عشق خالص و پاک است استفاده کنید. توجه داشته باشید ما در سایت خود انواع گل های شاخه بریده ی زیبا و تازه را دارا هستیم که در صورت نمایل میتوانید به صورت عمده یا تک از ما به روش حضوری یا آنلاین خریداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *