لوگوی وب سایت گل شاخه

سوال دارید؟

09129546296

آدرس ما

تهران ، اندیشه

گل رز هلندی

گل رز هلندی + خرید به صورت عمده و ارسال به داخل و خارج ایران

در ابتدا قصد داریم در مورد یکی از انواع گل رز به نام گل رز هلندی صحبت کنیم سپس در مورد خرید عمده گل رز هلندی ، قیمت آن و فروش آن در ایران و خارج از ایران به شما بگوییم. رز هلندی زیبایی خاصی نسبت به سایر رز ها دارد و تنوع رنگی زیادی از این نوع رز در بازار به فروش می رود که نتیجه پیوند چند نوع از آن با یکدیگر است. به دلیل زیبایی و تنوع رنگی بسیار بالا تقاضا برای خرید گل رز هلندی چه عمده و چه تک در بازار های داخلی و در بازار های بین المللی بالا رفته و کشت آن توسط گلخانه داران در حال افزایش بوده و بیشتر در گلخانه کشت می شود. گل رز هلندی بوی شیرین و دلنشین و قدرت بالای بو دهی دارد که باعث شده است جزو بهترین گل های دسته رز باشد. 

شماره تماس جهت خرید و فروش گل رز هلندی با قیمت فوق العاده مناسب : 09129546296

 

چرا خرید گل رز هلندی از ما؟

1- ارائه انواع گل رز هلندی درشت و با کیفیت در تنوع رنگی

2- مشاوره ی 24 ساعته و رایگان

3- ارسال فوری به سراسر کشور و حتی خارج از کشور

4- بسته بندی حرفه ای و عالی بدون وارد شدن آسیب

5- تمامی گل ها قبل از ارسال کنترل کیفیت شده و عاری از هرگونه بیماری، آسیب، پژمردگی، رنگ پریدگی و.. می باشد.

6- دارای گل خانه های متفاوت در اکثر نقاط ایران و تامین به موقع گل ها

7- کسب رضایت حداکثری بعد از دریافت گل های رز هلندی

عکس گل رز هلندی

قیمت + فروش عمده گل رز هلندی

همانطور که بارها گفته شده است گل ها مخصوصا رز آن هم از نوع قرمزش به شدت محبوب می باشد.از گل رز هلندی قرمز بارها در مراسم ها ، کادو دادن ها ، خواستگاری ها ، ماشین عروس ها و غیره دیده اید چرا که نمادی از عشق ، احساسات و محبت است.پس همانطور که محبوب و پر فروش است ، قیمت آن هم مهم است تا قیمت مناسبی برای ما داشته باشد.حال با توجه به نوسان قیمت این گل در بازار و هم چنین تعداد درخواستی مشتری از ما قیمت برای هر شخص متفاوت بوده و نمیتوان قیمت گل رز هلندی را برای همه یکسان بیان کرد. پس به همین منظور پیشنهاد میکنیم تا جهت دریافت و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.هم چنین این نکته را بدانید که بدلیل برتری گل رز هلندی نسبت به گل رز ایرانی، قطعا باعث تفاوت قیمت آنها خواهد شد و اگر مناسبت هایی مانند ولادت ها و مناسبت ها همچون روز های پدر و مادر و… این افزایش قیمت به تدریج بیشتر هم خواهد بود.

 

گل رز هلندی جز خانواده گل های دو رگه چای است و از لحاظ بو و عطر بسیار قوی است و بوی گل رز هلندی یک بوی شیرین و خوب است که می توانید یک خاطه خوب برای شما ایجاد کند. گل دهی این نوع از گل رز به طوری است که روی شاخه های آن به صورت تکرار گل می دهد. ارتفاع گل رز هلندی بین 60 تا 90 سانتی متر است و بزرگ یا کوچک تر شدن آن بستگی به نحوه نگهداری شما حین رشد آن است که اگر به خوبی از آن مراقبت و نگهداری کنید ارتفاع بیشتری ممکن است داشته باشد. اگر که علاقه دارید که در خانه هایتان و یا باغچه خانه خودتان گلی بکارید که هم زیبا باشد و هم خوشبو گل رز هلندی بهترین گزینه است و حین پرورش دچار مشکل نمی شوید. این نوع گل رز علاقه ی زیادی به آفتاب دارد و هرچه نور بیشتر آفتاب به آن برخورد کند باعث رشد بهتر آن می شود.

عکس گل رز هلندی

مراقبت های گل رز هلندی ( مناسب گلخانه داران )

بعد از آن که گل رز هلندی از ما خریداری کردید حتما نیاز است تا از آن مراقبت هایی انجام دهید که برخی از آنها را در ادامه گفته ایم.

1. بعد از تحویل گل ها بلافاصله آنها را در مکانی به دور از باد های شدید گل را منتقل کنید تا آنها صدمه نبینند.

2.حتما از کود های مناسب در فصل تابستان و بهار استفاده شود و در زمستان از مالچ برای تقویت گل استفاده کنید.

3.بهترین زمان برای هرس کردن این گیاه زمستان است پس در زمستان شاخه های پژمرده را جدا کنید و در فصل بهار بهترین زمان برای قلمه زدن است.

4.نور کافی و دمای مناسب (دما بین پانزده تا هجده درجه سانتی گراد باید باشد)

6.بهترین محیط برای رشد و تکثیر گل رز هلندی فقط گلخانه بوده اما مثلا گل رز ایرانی در باغچه ها هم قابل کشت است.

7.آب دهی مناسبی داشته باشید مثلا نه گیاه غرق در آب شود نه از بی آبی پژمرده شود.

 

گلخانه مناسب برای پرورش رز هلندی

افرادی که قصد دارند گلخانه خود راه اندازی کنند به دوسته تقسیم می شوند.

اول افرادی که پیش از راه اندازی گلخانه خود تصمیم می گیرند با توجه به محصول مورد نظر خود راه اندازی کنند و محصولات مورد نیاز محصول مورد نظر خود را پرورش دهند که این روش بهتر است اما دسته دوم اول به ساخت گلخانه خود اقدام می کنند و در مرحله بعد نسبت به خرید وسایل های مورد نیاز محصولی که قصد پرورش آن را دارند اقدام می کنند.

برای کشت رز گلخانه ای ، به گلخانه با اسکلت گالوانیزه و با لوله های 5 و 6 می باشد. ارتفاع موردنیاز سازه بهتر است بین 5.5 تا 9 متر باشد. اگر در برخی منطقه ها ارتفاع را تا 8 متر افزایش دهیم ، امکان تهویه بالا می رود و میزان کربن دی  اکسید تولید شده بالا می رود که در کیفیت گل رز هلندی شما تاثیر بالایی می گذارد. و هرچه فضایی بیشتری را برای کشت گل رز اختصاص دهید فتوسنتز بهتر انجام می شود.

با توجه به مقاله ای که خواندید کاشت و پرورش رز هلندی نسبت به رز ایرانی بیشتر است و در آمدی بهتری نسبت به بقیه دارد. پیشنهاد می شود که حتما قبل از کاشت محصول مورد نظر راجب آن تحقیق کنید تا دچار مشکل نشوید.

 

نکات کاشت گل رز هلندی در گلخانه

کاشت گل رز هلندی دارای شرایط خاصی است که در ادامه برخی از آنها را خواهیم گفت:

1-گل ها به اندازه کافی ریشه داشته باشند.

2-بهترین زمان برای کاشت را در زمستان یا اوایل بهار انتخاب کنید تا احتمال یخ زدگی گل کمتر شود.

3-برای کاشت ابتدا یه سوراخ بزرگ حفر کنید تا جای مناسب برای رشد ریشه محیا شود.

4-ریشه ها را در حفره قرار داده و روی آن خاک بریزید. سپس خاک را با دست کمی فشار دهید.

5-حتما از تجهیزات گل خانه ای مناسب استفاده کنید.

نور مورد نیاز رز هلندی برای رشد

گل رز هلندی نیاز به حداقل روزانه شش تا هشت ساعت نور آفتاب دارد تا شکوفه بزند و رشد کند که اگر رزی را در جایی دور از دسترس نور است قرار دهیم از رزی که در برابر نور است کمتر شکوفه می دهد و رزی که در برابر نور نیست و در سایه رشد می کند در معرض آفت و بیماری ها قرار میگیرد. بر خلاف بقیه این نوع رز از دریافت نور مستقیم آفتاب لذت می برد و اگر در جایی هستید که گرم و خشک است گل را در جایی قرار دهید که حداقل نصف روز را در برابر آفتاب باشد.

 

خاک مورد نیاز برای کشت رز هلندی

1. Ph خاک باید حداقل بین پنج و نیم و هفت باشد تا بتواند خوب تغذیه کند و خوب رشد کند.

2.برای رشد خوب ریشه ها در خاک ، خاک را بیشتر زهکشی کنید.

 

تفاوت رز هلندی و رز ایرانی

اگر تصمیم به پرورش گل رز در گلخانه دارید و یا قصد خرید گل رز برای مراسم های خود دارید بهتر است تفاوت این دو نوع را بدانید که در خرید و تصمیم گیری خود دچار اشتباه نشوید. برای تشخیص این دو نوع از هم تنها باید به وژگی های ظاهری آنها دقت کرد تا این دو نوع را بتوانیم از هم  جدا کنیم.

 

ساقه ها

اولین تفاوت گل رز هلندی و گل رز ایرانی در ساقه های آنهاست.هلندی ها دارای ساقه های بلند تر و قوطر هستند و هم چنین دارای خارهای کمتری نسبت به ایرانی هاست.

 

گلبرگ ها

رز های هلندی دارای گلبرگ های مخملی و بیشتر به رنگ قرمز تیره نزدیک هستند و بدلیل زیبایی بیشتر نسبت به رز ایرانی طرفدار بیشتری دارد. و گلبرگ های رز ایرانی ساده و به رنگ قرمزه روشن نزدیک تر هستند.

 

تفاوت گل رز ایرانی و هلندی (1)

طول عمر و ماندگاری رز هلندی و ایرانی

یکی از دلایلی که گلخانه داران یا کشاورزان ترجیح می دهند از بین رز ایرانی و هلندی ، هلندی را انتخاب کنند این است طول عمر بیشتر رز هلندی نسبت به ایرانی است. رز ایرانی بین 4 تا 8 رز عمر مفید می کنند. در حالی که رز هلندی عمر مفید 10 الی 20 روزه دارد که باعث می شود خریداران بیشتر به سمت این رز روند.(هرچند این موضوع به شرایط نگهداری فرد و محیط هم بستگی دارند)

 

رنگبندی

قبل از خرید گل رز هلندی بهتر است با تنوع رنگی بالای این گل محبوب هم آشنا شوید. رز های هلندی تنوع رنگی بالایی دارند که تقریبا به 22 رنگ موجود از آن در بازار میتوان اشاره کرد در صورتی که رز ایرانی دارای چهار رنگ مختلف است و این تقاضای گلخانه دار را به کاشت گل هلندی بالا می برد.در ادامه برخی از رنگ های گل رز هلندی را میبینیم.

 • قرمز
 • زرد
 • آبی
 • مشکی
 • سفید
 • صورتی
 • نارنجی
 • بنفش
 • سبز
 • هفت رنگ
 • هلویی
 • کرم و غیره

شما در این صفحه مشاهده کردید که گل رز هلندی چند نوع دارد و چگونه میتوانید از آن نگهداری کنید اما کسانی که در حال مشاهده ی این صفحه هستند ، احتمالا یا گل خانه دار بوده و یا گل فروش و یا حتی به دنبال انواع گل رز شاخه ای هلندی هستند که شما عزیزان میتوانید جهت خرید و فروش عمده گل رز هلندی با مجموعه ی پخش عمده ی گل شاخه تماس بگیرید تا بهترین کیفیت شاخه گل ها و ارسال سریغ و ایمن را مشاهده نمایید.