لوگوی وب سایت گل شاخه

سوال دارید؟

09129546296

آدرس ما

تهران ، اندیشه

صادرات گل
صادرات گل

صادرات گل از ایران با کمترین هزینه و سریع ترین ارسال

آیا به دنبال صادرات گل به خارج از کشور هستید؟ آیا قصد خرید گل صادراتی را دارید و یا ساکن خارج از ایران بوده و به دنبال ارسال انواع گل ها از ایران به سمت کشور خود هستید؟ میتوانید در ادامه توضیحات ما را مشاهده کرده و یا با شماره تماس 09129546296 در ارتباط بوده و سفارش خود را ثبت کنید.

صادرات گل
صادرات گل
صادرات گل
صادرات گل
مراحل صادرات گل رز تصویر چهارم
صادرات گل
صادرات گل

صادرات گل از ایران کدام کشور ها و چگونه امکان پذیر است؟

یکی از خدمات مجموعه ی گل شاخه صادرات مخصوصا گل رز هلندی ، گل رز ایرانی ، گل رز مینیاتوری و دیگر گل ها به خارج از کشور می باشد اما آیا صادرات این گل ها شامل کشورهای خاصی می باشد؟ پاسخ به این سوال خیر است و شامل کشوری خاصی نمی باشد و از تمام کشورها میتوانید از مجموعه ی ما سفارش خود را ثبت نمایید.هرچند که برای صادرات گل به خارج از کشور برای برخی از کشورها شرایط پذیرش و ارسال سخت تر و یا زمان برتر خواهد بود اما در حالت کلی محدودیتی برای این موضوع وجود نداشته و ما توانسته ایم تا این لحظه به بیش از 200 مشتری ثابت در خارج از ایران گل های رز را صادر کنیم که برخی از این کشورها را مشاهده نمایید.

 • صادرات گل به عراق
 • صادرات گل به روسیه
 • صادرات گل به ترکمنستان
 • صاردات گل به عمان
 • صادرات گل ارمنستان
 • صادرات گل به ترکیه
 • صادرات گل به افغانستان
 • صادرات گل به پاکستان
 • صادرات گل به دبی
 • صادرات گل به امارات
 • صادرات گل به ایتالیا
 • صادرات گل به آلمان
 • صادرات گل به هلند
 • صادرات گل به چین
 • صادرات گل به قزاقستان
 • صادرات گل به هند
 • صادرات گل به اردن
 • صادرات گل به ژاپن
 • صادرات گل به کانادا
 • صادرات گل به استرالیا

و به طور کلی صادرات گل به دیگر کشورهای اروپا

شماره تماس جهت خرید و فروش گل رز هلندی با قیمت فوق العاده مناسب : 09129546296

صادرات گل از نگاه جهانی

صادرات گل مخصوصا انواع گل شاخه بریده رز یکی از بهترین تجارت ها در دنیا محسوب می شود که کشورها به شدت به روی آن تمرکز دارند چرا که به گفته ی کارشناسان و طبق بررسی ها هر 100 شاخه ی گل رز به ارزش یک بشکه ی نفت ارز آوری داشته و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند میتوانند در گام اول برای کشور سود مند بوده و در گام دوم برای خود درآمد قابل توجهی داشتته باشند.

همانطور که میدانیم یکی از محبوب ترین گل های رز در دنیا گل رز ایرانی می باشد که هر چند نسبت به گل رز هلندی از غنچه و ساقه ی کوتاه تری دارند اما در گل آرایی ها و مخصوصا تزیین ماشین های عروس و مراسمات از این گل استفاده می شود که در شهر هایی همچون محلات ، شیراز و استان خراسان جنوبی به شدت در حال رشد و تکثیر بوده و یکی از بهترین محصولات برای صادرات گل به خارج از کشور می باشد.

پس به همین منظور است که صادرات گل رز در ایران توانسته به یکی از تجارت های موفق یاد برده شود و رتبه ی 105 در جهان را در صادرات گل داشته باشد.

 

صادرات گل چه فوایدی دارد؟

برخی از دوستان هم سوالی مطرح میکنند که اصلا این صادرات گل به خارج از ایران چه فوایدی دارد؟

1-صادرات گل اولا باعث کسب درآمد شما شده و از آنجایی که صارات گل جزو یکی از بهترین محصولاات صادراتی بوده و خواهان بسیار خوبی داشته و حاشیه ی سود بالایی هم دارد بنابراین برای افزایش درآمد شما بسیار تاثیر گذار است.

2-شما به عنوان یک تاجر بین المللی محسوب شده و طبیعتا میتوانید از مزایای دولتی همچون ارزهای دولتی بهره مند شوید.

3-ایجاد کار و اشتغال هم نیز یکی دیگر از فواید صادرات گل می باشد.

 

نحوه ی ثبت سفارش و ارسال و صادرات گل به خارج از ایران چگونه است؟

یکی از سوالات متداول از مجموعه ی ما این است که نحوه ی ثبت سفارش و ارسال گل ها به خارج از ایران چگونه است؟ این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلا به حجم سفارش شما ، مدت زمان مورد نیاز جهت دریافت گل ها ، موقعیت مکانی شما ( مثلا کشورهای نزدیک و همسایه همچون عراق ، ارمنستان ، ترکمنستان ، ترکیه و یا حتی روسیه ارسال گل ها راحتتر است ) و موارد دیگری بستگی دارد که نیاز است قبل از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

اما در مورد نحوه ی ارسال باید گفت که تمامی گل ها در بسته بندی های حرفه ای و با هواپیما برای کشورها صادر می گردد.هرچند ممکن است به دلیل نزدیکی به برخی از کشورها و یا حجم بار سفارش ممکن است به صورت زمینی ارسال گردد.

 

بهترین کشورها برای صادرات گل کدام کشورها هستند؟

همانطور که در بالا به آن اشاره شد ، صادرات گل به تمامی کشورها امکان پذیر است اما طبق بررسی ها برخی از کشورها بیشترین تقاضا را برای گل های رز ایرانی دارند.مثلا صادرات گل به عراق یکی از بهترین فرصت ها برای شماست ، این کشور که به خاطر شرایط جنگ و موارد دیگر به شدت تحت تاثیر اقتصادی قرار گرفته و هم چنین به دلیل شرایط همکاری اش با ایران بهترین فرصت برای صادرات انواع گل رز ایرانی می باشد.و یا کشور سوریه هم نیز یکی دیگر از کشورهایی است که بهترین فرصت برای صادرات انواع گل رز ، حسن یوسف ، گل کاغذی ، میخک ، داوودی و دیگر گل های زینتی می باشد که پتانسیل بسیار بالا به دلیل جنگ های پی در پی و نابودی بسیاری از زیر ساخت های کشاورزی و گل خانه ای در این کشور وجود دارد که میتوانید از آن استفاده کنید.

 

نکات کلیدی و مهم در صادرات گل به خارج از ایران

برای صادرات گل شاخه بریده و دیگر گیاهان باید نکاتی را رعایت کنید که چنانچه از خدمات مجموعه ی ما استفاده کنید تمامی نکات زیر رعایت می شوند و اگر خودتان قصد صادرات گل و گیاه را دارید حتما نکات زیر را رعایت فرمایید:

1-کشور هدف ، کشوری مستعد و پتانسیل بالا برای دریافت گل ها باشد.

2-حتما نسبت به سود کالای خود و ارتباط با مجموعه هایی که گل های با کیفیت بالا دارند تحقیق کنید.

3-درمورد روش های ارسال کالا ، هزینه و مدت زمان مورد نیاز تحقیقاتی انجام دهید تا به مشتری اطلاعات دقیق دهید.

4-گل ها به علت خرابی باید دارای بسته بندی مناسبی باشند که حتما نیاز است درمورد اصول بسته بندی تحقیقاتی داشته باشید.

5-درمورد نحوه و روش های انتقال پول از خارج به ایران و برعکس را تحقیق کنید.

6-با افراد متخصص در این زمینه حتما مشورت کرده تا بهترین عملکرد را داشته باشید که میتوانید با مجموعه ی ما تماس بگیرید.

 

انواع و قیمت گل های صادراتی

حال که بیشتر با نحوه ی صادرات گل شاخه بریده و دیگر گل ها به خارج از ایران آشنا شدید ، بهتر است با قیمت و انواع گل هایی که میتوانید از ایران صادر کنید را آشنا شوید.

قیمت گل های صادراتی از آنجایی که هم در تعداد بالا می باشند و هم کیفیت مرغوب تری نسبت به برخی دیگر از گل ها دارند ، حتما بایستی استعلام گرفته که میتوانید با شماره تماس 09129546296 در ارتباط باشید.

 

اما انواع گل های صادراتی از ایران موارد زیر هستند

1.انواع گل رز

2.انواع گل میخک

3.انواع گل داوودی

4.حسن یوسف

5.لیلیوم

6.گل مریم

7.گل نرگس

8.گل ژربرا

9.گل آلستر

 

نحوه ی ثبت سفارش و خرید گل صادراتی

جهت سفارش و مشاوره میتوانید با شماره ی موجود در سایت تماس بگیرید.فقط یادتان باشد که مزایای سفارش گل صادراتی و ثبت سفارش جهت صادرات گل از ایران به خارج از کشور توسط مجموعه ی گل شاخه موارد زیر هستند:

1.تمامی گل ها بدون ضربه ، لکه ، سوختگی ، رنگ پریدگی ، بیماری و هرگونه مشکل ظاهری هستند.

2.تمامی گل ها هم قد و یک اندازه می باشند.

3.پشتیبانی و مشاورره شما تا لحظه ی دریافت سفارش خود

4.قیمت بسیار مناسب

5.ساقه ها و غنچه های سالم و زیبا

6.بسته بندی حرفه ای و عالی جهت جلوگیری از خرابی محصولات

7.ارسال سریع و به موقع هم یکی دیگر از خدمات ما می باشد.

8.صادرات گل رز در همه نوع با بهترین کیفیت با تمام نقاط جهان