لوگوی وب سایت گل شاخه

سوال دارید؟

09129546296

آدرس ما

تهران ، اندیشه

بهترین گل شب یلدا

دسته بندی پروژه ها

تهران - شهرک اندیشه

info@golshakheh.com

۰۹۱۲۹۵۴۶۲۹۶

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 18

بهترین گل شب یلدا
477
2023-12-17
فاطمه ظفری

بهترین گل شب یلدا: یکی از رسم های ما ایرانیان برگزاری مراسم شب یلدا می باشد که در آخرین شب پاییز و شروع زمستان است و این شب را به عنوان طولانی ترین شب سال می دانند در این شب خانواده و فایل به دور یکدیگر جمع می شوند و با انواع آجیل و خوراکی و میوه از خود پذیرایی می کنند و فال حافظ می گیرند. بیشتر افراد برای این که سفره یا میز شب یلدای خود را تزیین کنند از بهترین گل شب یلدا استفاده می کنند.

خوردن میوه در این شب به عنوان یک راز است که درواقع معنی آن این است که مردم معتقد هستند با خوردن میوه هایی مااند: هندوانه و انار و…. در زمستان بیمار نخواهند شد. تیم رنگی شب یلدا قرمز است و به دلیل سرخی و روشنایی است که در این شب از انواع گل های سرخ رنگ مانند: گل رز هلندی عمده قرمز، گل رز ایرانی قرمز، گل رز مینیاتوری قرمز و… بیشتر استفاده می شود.

 

بهترین گل شب یلدا

شاید زمانی که اسم شب یلدا به گوشمان می خورد به یاد رنگ سرخ یا قرمز می افتیم زیرا میوه ها و گل هایی که در این شب استفاده می شوند به رنگ قرمز هستند اما در این بخش از سایت گل شاخه ما میخواهیم بهترین گل شب یلدا که بیشترین اسفاده را دارد و همچنین همیشه در بازار موجود می باشند را به شما معرفی کنیم. برخی از این گل ها عبارتند از:

 

گل رز قرمز

یکی از بهترین گل شب یلدا گل رز می باشد که انواع مختلفی نیز دارد مانند: مینیاتوری، هلندی، ایرانی و… گل رز قرمز نماد عشق و محبت و وفاداری است و در این شب مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر زیبایی پیامرسان محبت و عشق است و توصیه می شود زوج های جوان از این گل بیشتر برای تزیین شب یلدا استفاده کنند همچنین میتوانید این گل را به صورت شاخه ای و هم گل رز عمده تهیه کنید.

گل رز قرمز شب یلدا

گل لاله قرمز

یکی دیگر از بهترین گل شب یلدا، گل لاله قرمز است که زیبایی چشم گیری دارد. این گل به دلیل سادگی و زیبایی که دارد مورد پسند اکثر افراد می باشد و نمادی از عشق و اشتیاق نیز می باش که در افسانه ها آمده است از هر قطره اشکی که یک عاشق برای غشقش ریخته باشد یک گل لاله روییده است پس استفاده از این گل در شب یلدا یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.

گل لاله قرمز شب یلدا

گل ژربرای

یکی دیگر از مناسب ترین و بهترین گل شب یلدا، گل ژربرای است که دارای تنوع رنگی بسیاری است و از رنگ های گرم این گل مانند: قرمز، نارنجی، زرد و… در شب یلدا استفاده می شود این گل به دلیل داشتن گل برگ های بسیار زیاد و زیبا برای تزیین باکس های شب یلدایی یا میز و سفره های شب یلدا بسیر مناسب است برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله ی ” تزیین گل شب یلدا ” را مطالعه کنید و از ایده های استفاده شده در این مقاله استفاده کنید.

گل ژربرای شب یلدا

گل ارکیده قرمز

یکی دیگر از گل های مناسب شب یلدا گل ارکیده قرمز می باشد که نماد سپاس گذاری می باشد و یکی از گل های زیبا موجود در بازار است که شما میتوانید برای تززین شب یلدا از آن استفاده کنید و یک دیزاین خاص و لاکچری داشته باشید.

گل ارکیده قرمز شب یلدا

کلام آخر

ما در این بخش از مقالات سایت گل شاخه سعی کردیم چند نمونه از بهترین گل شب یلدا را به شما معرفی کنیم تا برای انتخاب گل در شب یلدا و تزیین میز یا سفره ی خود دچار سردرگمی نشوید همچنین شما میتوانید انواع گل های دلخواه خود را از سایت ما خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *