لوگوی وب سایت گل شاخه

سوال دارید؟

09129546296

آدرس ما

تهران ، اندیشه

ایده دسته گل عروس با گل رز

دسته بندی پروژه ها

تهران - شهرک اندیشه

info@golshakheh.com

۰۹۱۲۹۵۴۶۲۹۶

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 18

ایده دسته گل عروس با گل رز
221
2023-11-25
صادق علیجانی

ایده دسته گل عروس با گل رز: دسته گل عروس از زمان قدیم تا به امروز نماد پاکی و برکت بوده است که تکمیل کننده ی استایل عروس خواهد بود. هر عروس میتواند گل های به کار رفته در دسته گل خود را به سلیقه ی خود انتخاب کند اما گل های پر استفاده در دسته گل معمولا گل هایی مانند: گل رز ایرانی، گل رز هلندی، گل رز مینیاتوری و… می باشد. گل های رز نماد عشق و محبت می باشد و برای دسته گل عروس بسیار مناسب است اما گل رز دارای رنگ های مختلفی می باشد که هر کدام زیبایی های خاص خودش را دارد و البته معنی مختلفی نیز دارد ما در این بخش از مقاله ی گل شاخه میخواهیم چندین ایده دسته گل عروس با گل رز را به شما بدهیم تا اگر خودتان یا اطرافیانتان در حال ازدواج کردن هست از ایده ها استفاده کنید و یک دسته گل زیبا برای خودتان انتخاب کنید.

 

ایده دسته گل عروس با گل رز قرمز

دسته گل عروس با رز قرمز

ایده دسته گل عروس با گل رز قرمز یکی از جذاب ترین دسته گل هایی می باشد که عروس خانم های عزیز می توانند انتخاب کنند و ترکیب بسیار زیبایی با لباس سفید خود میتوانند به وجود بیاورند. خوب می دانیم که رنگ قرمز نشانه ی عشق و محبت و علاقه می باشد که در شب عروسی بسیار انتخاب درستی نیز می باشد همچنین اگر میخواهید بدانید که بهتر است از چند شاخه گل رز در دسته گل خود استفاده کنید مقاله ی ” تعداد گل های رز نشانه ی چیست؟ ” را مطالعه کنید.

 

ایده دسته گل عروس با گل رز سفید

دسته گل عروس با رز سفید

یکی از بهترین انتخاب ها برای دسته گل عروس استفاده از گل رز سفید می باشد زیرا این رنگ گل نماد عشقی پاک و خالصانه می باشد که زیبایی خاصی نیز دارد و گل رز سفید بسیار همخوانی با لباس سفید عروس دارد. شما میتوانید دسته گل عروسی خود را با تعداد گل رز دیزاین کنید اما توجه داشته باشید که از دسته گل های بزرگ یا سنگین زیاد استفاده نکنید زیرا زمان زیادی از این گل استفاده خواهید کرد و ممکن است خسته شوید.

 

ایده دسته گل عروس با گل رز صورتی

دسته گل عروس با رز صورتی

گل زر صورتی یکی از زیباترین و ملیح ترین دسته گل ها برای عروس می باشد که علاوه بر خود عروس ساقدوش ها نیز میتوانند از این دسته گل ها استفاده کنند. ایده دسته گل عروس با گل رز صورتی را میتوانید با گل های دیگر ترکیب کنید ( گل های ریز سفید ) این کار باعث جذاب تر شدن دسته گل شما خواهد شد و زیبایی آن را دو چندان خواهد کرد.

 

ایده دسته گل عروس با گل رز بنفش

دسته گل عروس با رز بنفش

اگر شما می خواهید که در مراسم ازدواج و عروسی خود از یک دسته گل زیبا و متفاوت استفاده کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از گل های رز بنفش یا یاسی می باشد که زیبایی خیره کننده ای دارد و میتواند استایل شما را خاص و شیک جلوه دهد. به این نکته توجه کنید که از برگ های سبز زیاد در دسته گل خود استفاده نکنید زیرا باعث تیر شدن دسته گل شما می شود.

 

ایده دسته گل عروس با گل رز نارنجی

دسته گل عروس با رز نارنجی

اگر شما در فصل پاییز ازدواج کردید حتما از دسته گل هایی با تناژ نارنجی استفاده کنید زیرا ایده دسته گل عروس با گل رز نارنجی میتواند ایده ای بسیار جذاب و متفاوت باشد همچنین شما میتوانید دسته گل خود راخشک کرده و برای مدت های طولانی نگهداری کنید.

 

کلام آخر

ما در این مقاله ی سایت گل شاخه سعی کردیم چندین ایده دسته گل عروس با گل رز های رنگارنگ را به شما پیشنهاد دهیم تا در صورت تمایل از این ایده ها استفاده کنید. شما با توجه به سلیقه و بودجه ی خود میتوانید دسته گل های خود را انتخاب کرده و در صورت تمایل خشک و نگهداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *