لوگوی وب سایت گل شاخه

سوال دارید؟

09129546296

آدرس ما

تهران ، اندیشه

تعداد گل های رز نشانه چیست؟

دسته بندی پروژه ها

تهران - شهرک اندیشه

info@golshakheh.com

۰۹۱۲۹۵۴۶۲۹۶

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 18

تعداد گل های رز نشانه چیست؟
565
2023-11-08
فاطمه ظفری

تعداد گل های رز نشانه چیست؟ شاید برایتان جالب باشد که بدانید تعداد گل های رز نشانه چیست زیرا معنی گل ها فقط به رنگ و نوع آن ها دیگر بستگی ندارد بلکه یکی دیگر از معنانی این گل ها تعدادشان است. دانستن این معانی به شما کمک می کند تا در زمانی که گل رز هدیه گرفتید معانی و منظوری که طرف مقابل دارد را متوجه شوید همچنین میتوانید با هدیه دادن تعداد خاصی از گل های رز به دیگران احساس واقعیتان را به آن ها نشان دهید ما در سایتمان انواع گل های زینتی مانند: گل رز هلندی، گل رز ایرانی، گل رز مینیاتوری و… را قرار داده ایم.

 

تعداد گل های رز نشانه چیست؟

در این قسمت میخواهیم جواب این سوال که تعداد گل های رز نشانه چیست؟ را به شما بدهیم ممکن است این موضوع برای شما جالب یا غیر واقعی به نظر برسد اما باید بدانید که تعدا گل های رز واقعا میتواند بیان کننده ی احساسات انسان ها باشد. برای مثال:

 • یک شاخه گل رز: این میتواند معنی عشق در یک نگاه را بدهد که بسیار از افراد که سال هاست عاشقانه با یکدیگر زندگی میکنند با هدیه دادن یک شاخه گل رز ثابت میکنند که هنوز مانند روز اول عاشق طرف مقابلش است.

 

 • دو شاخه گل رز: هدیه دادن دو شاخه گل رز میتواند نشان دهنده ی عشق دو طرفه باشد و آن هایی که بسیار عاشق یکدیگر هستند اینگونه به یکدیگر هدیه می دهند.

 

 • سه شاخه گل رز: افرادی که 3 شاخه گل رز به یکدیگر هدیه می دهند میخواهند بگویند که دوستت دارم و این هدیه علاوه و احساس دوست داشتن میتواند نشان دهنده ی نوعی احترام نیز باشد.

 

 • چهار شاخه گل رز: هدیه دادن چهار شاخه گل میتواند بیان کننده ی این باشد که من مال تو هستم یعنی به عبارتی میتواند طرف مقابل را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

 

معنی چهار شاخه گل رز

 

 • ده شاخه گل رز: شما با هدیه دادن این تعداد گل رز میتوانید به طرف مقابلتان بفهمانید که تو عالی هستی این هدیه میتواند راهی ساده اما بسیار قدرتمند باشد.

 

 • یازده شاخه گل رز: افرادی که این تعداد گل را برای هدیه دادن انتخاب می کنند میخواهند به طرف مقابلشان بفهمانند که او مانند یک گنجینه می باشد که بسیار او را دوست دارد.

 

 • بیست و پنج شاخه گل رز: این تعداد گل بهترین هدیه و گزینه برای تبریک گفتن مراسمات یا موفیقیت های می تواند باشد.

 

 • سی شاخه گل رز: زمانی که 30 شاخه گل رز به شما هدیه بدهند نشان دهنده ی وفاداری است طرف مقابلتان نسبت به شما است.

 

 • چهل شاخه گل رز: این تعداد گل رز میتواند نشان دهنده ی عشقی پاک و دوس داشتنی به طرف مقابلتان باشد.

 

معنی هفت شاخه گل رز

 

 • پنجاه شاخه گل رز: 50 عدد گل رز نشان دهنده ی عشقی عمیق است که می فهماند هرگز از این عشق پشیمان نخواهد شد یعنی عشقی بدون پشیمانی را بیان می کند.

 

 • صد شاخه گل رز: این تعداد گل رز نشان دهنده ی نوعی خاصی از عشق می باشد که در آن فداکاری نهفته است و بسیار ارزشمند است.

 

کلام آخر

حال که دانستید تعداد گل های رز نشانه چیست میتوانید برای هدیه دادن گل های رز به عزیزانتان بهترین انتخاب را داشته باشید اما باید خاطر نشان کنیم که اگر توانایی خرید تعداد بالای گل رز ایرانی یا هلندی را ندارید با هدیه دادن یک شاخه گل رز هم طرف مقابلتان را خوشحال کنید هم احساساتان را به او ابراز کنید. گل رز یکی از بهترین گل های زینتی است که برای هدیه دادن بسیار مناسب است ما در سایت گل شاخه انواع گل های رز با تنوع رنگی بسیار بالا را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *