لوگوی وب سایت گل شاخه

سوال دارید؟

09129546296

آدرس ما

تهران ، اندیشه

بهترین کالاهای صادراتی ایران

دسته بندی پروژه ها

تهران - شهرک اندیشه

info@golshakheh.com

۰۹۱۲۹۵۴۶۲۹۶

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 18

بهترین کالاهای صادراتی ایران
496
2023-08-21
صادق علیجانی

بخش عمده ای از درآمد های هر کشور از طریق صادرات است و صادرات هر کشور با بقیه کشور ها فرق می کند. کشور ایران هم درآمدی از صادرات دارد که بهترین کالاهای صادرات ایران گل ، پسته ، فرش ، نفت و … است که سایت گل شاخه امروز قصد دارد که درباره بهترین کالاهای صادراتی ایران بیشتر با شما صحبت کند و سه تا از مهم ترین آنها که فرش ، نفت و گل است را توضیح دهد. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

 

مواردی که در این مقاله مطالعه می کنید

  • همه چی راجب صادرات گل
  • همه چی راجب صادرات فرش
  • همه چی راجب صادرات نفت
  • کلام آخر

همه چی راجب صادرات گل

تصویر مقاله بهترین کالاهای صادراتی ایران

یکی از شناخته ترین صادرات های ایران بعد از نفت و پسته و فرش گل است. کشور ایران از لحاظ تولید و کشت گل رتبه 17 در جهان را دارد اما در صادرات گل رتبه 107 را برای خودش اختصاص داده است. صادرات گل جزو بهترین کالاهای صادراتی ایران نیست اما بخشی از درآمد صادرات از این روش است. سایت گل شاخه هم در رابطه با صادرات گل رز هم فعالیت می کند که توانسته است علاوه بر رضایت خریداران ایرانی رضایت خریداران خارجی هم بدست آورد. از مهم ترین گل ها برای صادرات می توان از گل رز ایرانی ، گل رز هلندی و گل رز مینیاتوری نام برد. بخش عظیمی از صادرات به کشور های ترکیه ، دبی ، آلمان ، ایتالیا و … است.

 

ثبت سفارش گل شاخه بریده

شما همراهان عزیز سایت گل شاخه می توانید برای ثبت سفارش گل رز ایرانی ، گل رز هلندی و گل رز مینیاتوری و …  از طریق تماس با شماره 09129546296 اقدام کنید و در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرید. نمونه های دیگر گل های موجود در صفحه اصلی سایت گل شاخه موجود است که شما می توانید بعد از استعلام موجودی سفارش دهید.

 

همه چی راجب صادرات فرش

تصویر مقاله بهترین کالاهای صادراتی ایران

بعد از صادرات نفت که مهم ترین کالای صادراتی ایران است فرش قرار دارد که جزو مطرح ترین های صادرات فرش جهان ایران است و به این دلیل است که قدمت تولید فرش ایران بسیار قدیمی است. فرش های دستباف ایران بدلیل کیفیت بسیار بالای آن و طرح و نقش های بسیار زیبا و چشم گیری که دارد خریداران زیادی از بقیه کشور ها سراسر جهان سمت خودش جذب کرده است. صادرات فرش جزء بهترین کالاهای صادراتی ایران است که کشور ایران جزو 3 تا از بهترین کشور های تولید و صادرات فرش است و کشور ایران در سال 2020 حدود 72 میلیون دلار فروش داشته است که نشان دهنده رضایت بالای خریداران از فرش های ایرانی است. فروش به دو صورت انجام می شود.

  1. فروش به صورت مزایده که بیشتر برای فرش های قدیمی یا فرش هایی با کیفیت بسیار بالا انجام می شود
  2.  فرش به صورت تکی یا عمده

 

همه چی راجب صادرات نفت

تصویر مقاله بهترین کالاهای صادراتی ایران

بعد از صادرات گل و فرش که برایتان توضیح دادیم نوبت به صادرات نفت می رسد. لازم است بدانید که بخش عظیمی از درآمد کشور ایران از صادرات نفت است. همچنین کشور ایران جزو برترین کشور های صادرات نفت است. رتبه ایران در صادرات نفت پنجم در جهان است و بدلیل نفت زیادی که در این کشور است بخش زیادی از آن صادر می شود و از فروش نفت بیشترین درآمد ایران بدست می آید. پس نفت ایران جزء بهترین کالاهای صادراتی ایران است.

 

کلام آخر

در این مقاله شما با بهترین کالاهای صادراتی ایران آشنا شدید که سایت گل شاخه به توضیح و معرفی کامل برخی از آن ها پرداخت. سایت گل شاخه بخش کوچکی از صادرات گل در ایران است که توضیحات بیشتر راجب این موضوع را میتوانید در عنوان صادرات گل در صفحه اصلی مطالعه کنید و چنانچه سوالی یا پیشنهادی راجب سایت فروش گل شاخه بریده گل شاخه دارید می توانید در بخش نظرات کاربران با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *