لوگوی وب سایت گل شاخه

سوال دارید؟

09129546296

آدرس ما

تهران ، اندیشه

واردات گل از هلند ( بررسی صنعت پردرآمد گل در هلند )

دسته بندی پروژه ها

تهران - شهرک اندیشه

info@golshakheh.com

۰۹۱۲۹۵۴۶۲۹۶

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 18

واردات گل از هلند ( بررسی صنعت پردرآمد گل در هلند )
593
2023-08-18
فاطمه ظفری

واردات گل از هلند: در عصر جدید و زیاد شدن بازرگانان و تجارت کننده ها بسیاری از این آن ها به سراغ صنعت و گل و گیاه به ویژه گل های پر طرفدار مانند: گل رز هلندی یا گل رز ایرانی روی آورده اند و یکی از بهترین کشورهایی که بازرگانان میتوانند در این زمینه با آن کار کنند کشور هلند می باشد. هلند بزرگ ترین کشور صادر کننده ی گل می باشد و همچنین نقش بسیاز مهم و کلیدی هم در تجارت های بین المللی در حیطه ی کاری گل و گیاه است و همچنین بزرگ ترین کشور صادر کننده ی گل های زینتی می باشد. در ادامه ما با موضع واردات گل از هلند بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

هلند بزرگ ترین کشور صادر کنده ی گل

نکته ی جالبی که درباره ی واردات گل از هلند باید بدانید که این کشور با وجود این که 10 درصد تولید گل در تمام دنیا را دارد ولی رقم صادرات گل به دیگر کشور ها و قاره های آن به عدد 60 درصدر می رسد. کشور هلند بیشتر صادرات خود را به کشور های اروپایی و آمریکایی دارد و از کشور های آسیایی و آفریقایی به ویژه کنیا و چین به عنوان تکثیر کنند ی گل و گیاه استفاده می کند. کشور هلند با داشتن مکانیزم های جدید دنیا و شرایط نگهداری بسیار عالی از گل و گیان زینتی توانسته از صنعت گل و گیاه به درآمد باورنکردی دست پیدا کند. برای به دست آورد اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ی ” درآمد هلند از صادرات گل ” را مطالعه کنید.

هلند بزرگترین صادرکننده ی گل

مراحل واردات گل از هلند

برای این که با مراحلی که برای واردات گل از هلند آشنا شویم بهتر است به نکته هایی که در زیر توضیح می دهیم خوب توجه کنید.

  • پیدا کردن فروشنده : یکی از مرحله های مهم این است که شما بتوانید با فروشنده هایی که دارای گل های با کیفیت می باشند و همچنین دارای قیمت مناسب تری نسبت به دیگر رقیب های خود در این عرصه می باشد ار تباط برقرار کنید و آن ها را شناسایی کنید. ( برای شناسایی این افراد می توانید از مشاور های زمینه ی گل و گیاه یا افراد با تجربه استفاده کنید )

 

  • حمل گل و گیاه : گل ها موجودات زنده و بسار حساس و شکننده ای می باشند و عمر بسیاری از این گل ها نیز کوتاه می باشد پس برای واردات گل از هلند که ممکن است پروسه ای زمانبر نیز باشد باید طی یک قرارداد محکم خیالتان از بابت سالم رسیدن گل ها با رعایت تمامی نکات محافظتی راحت شود. ( معمولا واردات یا صادرات گل رز توسط کانتینر های مجهز یا هواپیما و یا حتی کشتی صورت می گیرد و گل ها در ظرف های مخصوصی که در آن یخ وجود دارد ارسال می شوند )

 

  • داشتن مجوز واردات گل : برای این که شما بتوانید به صورت کاملا قانونی گل یا هر کالای دیگری را وارد کنید باید مجوز های لازم را داشته باشید و بهتر است بدانید که شما هر شرکت هم بخواهید ارتباط برقرار کنید ابتدا از شما مجوز میخواهد.

 

  • انتخاب بهتر محصول : شما برای این که بتوانید گل هایی که دارای طرفداران زیادی می باشند و فروش خوبی دارند را بشناسید و تجارت واردات گل از هلند خود را راه بیندازید باید در این زمینه متخصص باشید تا بتوانید به درآم خوبی برسید همچنین باید از قیمت های روز گل ها نیز با خبر باشید تا در هنگام خرید گل دچار مشکل نشوید و سرتان کلاه نرود.

 

  • ترخیص به موقع کالا : با وجود این که گل ها جز کالاهای می باشد که زود از بین می روداگر ترخیص کالای شما زیاد طول بکشد متاسفانه تمام گل ها خراب می شوند و ما با ضرر بسیار بزرگی رو به رو خواهید شد پس موضوع ترخیص به موقع کالا را جدی بگیرید و تمامی اقدامات لازم برای آن را انجام دهید تا دچار مشکل نشوید.

ترخیص به موقع کالا

کلام آخر

در این مقاله از سایت خوب گل شاخه سعی کردیم تمامی نکاتی که برای واردات گل از هلند را باید رعایت کنید را به صورت مختصر توضیح دهیم امیدواریم برای شما مفید بوده باشد. امروزه بازار گل و گیاه رونق بسیاری در کشور دارد و شما نیز می توانید در این زمینه برای خود کسب و کاری ایجاد کنید و یا در صورت تمایل با ما همکاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *