لوگوی وب سایت گل شاخه

سوال دارید؟

09129546296

آدرس ما

تهران ، اندیشه

گل های مناسب عید نوروز

دسته بندی پروژه ها

تهران - شهرک اندیشه

info@golshakheh.com

۰۹۱۲۹۵۴۶۲۹۶

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 18

گل های مناسب عید نوروز
92
2024-03-07
صادق علیجانی

گل های مناسب عید نوروز: در این نوشته از سایت گل شاخه میخواهیم به معرفی انواع گل های مناسب عید نوروز بپردازیم تا بتوانید در نزدیکی سال جدید این گل ها را خریداری کرده و نگهداری کنید. همچنین شما میتوانید این گل های زیبا را در گلدان های جذاب قرار دهید و به عنوان هدیه به بزرگتر های فامیل یا افرادی که دوستشان دارید هدیه دهید. درواقع گل میتواند یک هدیه ی جذاب برای همه ی افراد با هر سلیقه ای باشد. روش نگهداری از این گل ها نیز بسیار ساده است و شما به راحتی میتوانید از انواع گل های مناسب عید نوروز نگهداری کنید و زیبایی را به خانه ی خود و دیگران مهمان کنید.

 

گل های مناسب عید نوروز

در این قسمت میخواهیم شما را با انواع گل های مناسب عید نوروز آشنا کنیم همچنین عکس هر گل و ویژگی هایی که دارد نیز به صورت مختصر برای شما قرار خواهیم داد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. درواقع این گل های زیبا و مناسب بهار یا عید نوروز عبارتنداز:

 

گل سنبل

یکی از بهترین گل های مناسب عید نوروز سنبل می باشد که ممکن است این گل خوش رنگ و زیبا را بر روی سفره های هفت سین دیده باشید. سنبل معمولا در فصل بهار شروع به گل دهی می کند و به نور نسبتا کمی نیز نیاز دارد و می گویند سنبل نشانه عشق، محبت و صداقت می باشد و به همین دلیل گل سنبل را بر روی سفره های هفت سین قرار می دهند هرچند نام این گل نیز بی تاثیر نمی باشد زیرا با حرف سین است و مناسب سفره ی هفت سین! نکته ی دیگری که در نگهداری سنبل باید به آن توجه داشته باید آبیاری این گل است یعنی اگر در مقدار آبدهی زیاده روی کنید ممکن است پیازهای این گل دچار پوسیدگی شوند.

گل سنبل

 

 گل لاله

یکی از بهترین و محبوب ترین گل های مناسب عید نوروز لاله می باشد که دارای تنوع رنگی جذابی نیز می باشد. از زمان های قدیم تا به امروز از لاله برای تزئئین کردن خانه یا باغچه و حیاط استفاده می کردند و نماد روزی و رونق می باشد که در فصل بهترین بهترین رشد خود را دارد شما میتوانید در عید نوروز گل لاله را خریداری و نگهداری کنید زیرا این گل روش مراقبتی بسیار آسانی دارد و به خوبی رشد خواهد کرد هر سه روز یکبار نیز لازم است به آن آب بدهید.

پیشنهاد ما: معرفی گل های زینتی

 

گل بنفشه آفریقایی

یکی از زیباترین گل های مناسب عید نورز بنفشه ی آفریقایی است که رنگ های دلنشین و جذابی دارد شما میتوانید از این گل ها در تراس یا بالکن نیز استفاده کنید زیرا از مقاومت نسبتا بالایی برخوردار است این گل با توجه به رنگ بنفشی که دارد میتواند نماد رفاه و قدرت باشد به همین دلیل در اکثر خانه هایی که فضای نگهداری از گل های طبیعی را دارند این گل دیده می شود. شما نیز میتوانید بنفشه ی آفریقایی را خریداری و در خانه ی خود نگهداری کنید.

گل بنفشه آفریقایی

 

گل پامچال

از پر استفاده ترین گل های مناسب عید نوروز میتوانیم به گل زیبای پامچال اشاره کنیم که رنگ زیبایی نیز دارد. این گل زیبا به دلیل رنگ شادی که دارد میتواند حال و هوای خانه ی شما را در عید نوروز عوض کند و همچنین خوب است بدانید که در فرهنگ ایرانی گل پامچان نشانه ی عشق و همبستگی و محبت می باشد. برخی از افراد نیز بر این باور هستند که استفاده از گل پامچال بر روی سفره های هفت سین میتواند شانس را به همراه داشته باشد.

گل پامچال

 

گل کالانکوئه

از دیگر گل های مناسب عید نوروز که به تازگی وارد بازار شده است و جدیدا مورد اسقبال مردم قرار گرفته است گل کالانکوئه می باشد که دارای تنوع رنگی جذابی می باشد و همه ی سلیقه ها را نیز پوشش می دهد این گل در فصل بهار بهترین حالت رشد خود را دارد و به نور خورشید نیازمنداست.

گل کالانکوئه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *