لوگوی وب سایت گل شاخه

سوال دارید؟

09129546296

آدرس ما

تهران ، اندیشه

گل های مناسب بالکن

دسته بندی پروژه ها

تهران - شهرک اندیشه

info@golshakheh.com

۰۹۱۲۹۵۴۶۲۹۶

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 18

گل های مناسب بالکن
632
2024-04-16
صادق علیجانی

به نظر شما کدام گل مناسب بالکن ماست؟ با ما همراه باشید تا به شما عزیزان بگوییم در بالکن خود چه گلی را قرار دهید! حتما شما هم در بالکن های خانه هایتان از گل ها و گیاهان مختلفی استفاده می کنید اما با گذشتن زمان گل ها و گیاهانتان پژمرده می شوند. این به این علت است که شما نمیدانید از چه گل هایی باید استفاده کنید که سازگار با شرایط محیط و نگه داری هایی که میتوانید از گل انجام بدهید است. در این مطلب از سایت فروش گل های شاخه بریده گل شاخه سعی دارد که تمامی آموزش ها و دانستنی های قبل از خرید گل های مناسب بالکن هایتان قرار دهد تا شما با استفاده از این مطلب به بهترین شکل ممکن بالکن هایتان را زیبا و چشم نواز کنید.

 

  گل های مناسب بالکن:

گیاهان ها بسیاری برای نگهداری در بالکن مناسب می باشند که شرایط نگهداری از آن ها بسیار ساده است و اکثر این گل ها از مقاومت بالایی در برابر گرما، نور زیاد، گرد و غبار و… برخوردار هستند. در ادامه انواع گل های مناسب بالکن های شمالی و جنوبی و همچنین گل های همیشه سبز را به شما معرفی کرده ایم که با توجه به سلیقه ی خود میتوانید آن ها را انتخاب کنید.

 

آیا بالکن های کوچک هم می توانند به مکانی پر از گیاه زیبا تبدیل شوند؟

ویژگی های گل های مناسب بالکن این است که اول از همه زیبا باشد و باعث خلق یک دیزایین چشم گیر در بالکن شما باشد. اگر که بالکن خانه شما کوچک است نیازی به نگرانی نیست و شما با خواندن این مقاله تمامی دانستنی هایی که باید از شرایط گل برای قرار گرفتن در بالکن کوچک است بدانید را میخوانید و بعد از آن میتوانید با سلیقه خود و گزینه هایی که پیش روی شما هستند یک بالکن زیبا در عین کوچکی داشته باشید.

 

گل های مناسب بالکن چه شرایطی را باید تحمل کنند؟

گرما: محیط بالکن علاوه بر دریافت گرما و نور خورشید ، گرمایی که از خانه ها هم خارج می شوند را هم دریافت می کنند. پس با توجه به این شرایط شما باید گل هایی انتخاب کنید که با این شرایط گرما سازگار باشند و گرمای زیاد باعث آسیب آن ها نشوند.

گرد و غبار و آلودگی: بیشتر شماها خانه هایتان کنار خیابان ها واقع شده اند و به همین دلیل آلودگی و گرد و غباری که ایجاد می شود به خانه هایتان سرایت می کند. پس شما باید توجه به این شرایط گل هایی انتخاب کنید که در برابر گرد و غبار مقاومت کنند و بعد از مدت کوتاه از بین نروند.

نور زیاد: در بالکن هایی که سمت جنوب هستند بیشتر از نور خورشید استفاده می کند و این بهترین گزینه برای رشد بعضی از گل ها است که به نور زیاد علاقه دارندو باعث رشد بهتر آنها می شود.

گلدان: در بالکن و تراس ها پیشنهاد می شود که از گلدان های سفالی و لعاب دار استفاده شود تا باعث بهتر رشد کردن گل های مناسب بالکن شما شوند.

 

کاور مقاله گل های مناسب بالکن

 

گل های مناسب بالکن های جنوبی و شمالی

در انتخاب گل و گیاه برای بالکن های خانه تان باید اول از همه بدانید که بالکن خانه شما سمت جنوب است یا شما که هرکدام از آن ها گل هایی که باید در آنجا استفاده کنید فرق می کند.

گل های مناسب بالکن های شمالی:

1-گل حنا

2-گوشواره

3-تورنیا

4-پیچ تلگرافی

5-انواع بگونیا

6-سوسن سفید

7-بنفشه

8-هوستا

9-پیچک

10-نردبان بعقوب

11-کالادیوم

12- انواع گل رز هلندی و گل رز ایرانی

 

گل های مناسب بالکن

 

گل های مناسب بالکن های جنوبی:

1-گل کاغذی

2-نیلوفر

3-عشقه

4-اقاقیا

5-شمعدانی

6-گل انارک

 

12 تا از گل های مناسب بالکن همیشه سبز که باعث زیبایی بیشتر بالکن شما می شود

1-شمعدانی

2-داوودی

3-تاج خروس

4-بگونیا

5-بنفشه

6-کاغذی

7-محبوب شب

8-پیراکانتا

9-درخت زیتون

10-درخت نارنج

11-یوکا

12-گل رز مینیاتوری

تمامی این 12 گل و درختچه که در این قسمت مطالعه کردید جز گل و گیاهانی هستند که بیشتر فصول سال سبز هستند و باعث زیبایی هر چه بیشتر بالکن و تراس های شما می شوند.

 

گل های مناسب بالکن

 

کلام آخر

شما در این مقاله تمامی نکات راجب خرید گل های مناسب بالکن را مطالعه کردید و با توجه به این نکات شما میتوانید به بهترین شکل با توجه به شرایط بالکن خانه هایتان دیزایین کنید و از آن لذت ببرید. به این دلیل که زیبایی باعث شادابی روح می شود و از خستگی و کلافگی دور می شوید. اگر که نکته راجب این موضوع یعنی گل های مناسب بالکن می دانید می توانید آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *